O mnie

 

Cześć 🙂

Jestem Kasia i na co dzień zajmuję się m.in. researchem i tworzeniem treści dla branży brokeringu informacji (wyszukiwanie i analiza informacji na zlecenie). Szczególnie interesuję się informacją biznesową i jej analizą.

Od dziecka ciekawiło mnie mnóstwo tematów, dużo czytałam (i czytam), lubiłam odkrywać tajemnice i łączyć znalezione fakty w logiczną całość. Dlatego po szkole średniej studiowałam Historię o specjalności społeczno – ekonomicznej.

Blog Luminary powstał, by dzielić się sposobami na jak najszybsze dotarcie do potrzebnych informacji. Nie wiesz gdzie i jak szukać ? Jesteś we właściwym miejscu. Odpowiedzi często kryją się nie tylko w prostym wyszukiwaniu w Google.

Surfuję po internecie w poszukiwaniu najlepszych informacji biznesowych, najnowszych trendów i pomysłów na ułatwienie prowadzenia biznesu.

Luminary (luminarz) to ktoś, kto oświetla i wskazuje ludziom drogę. Dosłownie to słowo (z łac. luminare) oznacza pochodnię lub świecące ciało, np. gwiazdę. W naszym języku określa się tak głównie osobę zasłużoną, szczególnie w dziedzinie nauki, kultury i oświaty.

Tytułowy luminarz to ogół wiedzy. Ja jedynie daję Ci klucze, dzięki którym możesz otworzyć  drzwi do interesującej Cię dziedziny. Piszę o tym, co każdy szukający legalnie informacji powinien wiedzieć. Pomagam szybko odnaleźć wiedzę której potrzebujesz, by móc się rozwijać.

Uczmy się i rozwijajmy razem.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do mnie: mail do Kasi 🙂

 

O czym jest Luminary ? W skrócie:

 

Pomocnik researchera 

Podpowie sprytne rozwiązania ułatwiające research informacji, oraz wszelkie zagadnienia związane z tym tematem

BizPlan

To wpisy dla każdego, kto szuka ciekawych tematów związanych z biznesem. Podrzucę najnowsze informacje, z których można czerpać wiedzę.

Poza tematem

Jest miejscem na moje przemyślenia nie związane bezpośrednio z blogiem.

Historie sukcesu

To moja ulubiona kategoria na blogu. Tutaj przedstawiam ciekawe historie osób, które pomimo różnych zawirowań życiowych odważyły się na swój biznes i odniosły sukces.

Sketchnotki

Graficznie opisują treści artykułów oraz najważniejszych zagadnień. Dla osób, które lubią tylko rzucić okiem.

Będzie mi bardzo miło jeśli zechcesz odwiedzać mojego bloga częściej. Interesuje Cię research informacji, sketchnoting lub prezentacje ? Zapraszam Cię na stronę Luminary na Facebooku.

Kasia.